Swan Bitcoin Georgia'da
- Georgia'da
- Mevcut
- Listelenme
- 8 borsa içinde 5.
- Georgia'da Bitcoin
- Yasal
- Puanımız
- 4,4
- İnceleme güncellendi
- 12 Ağustos 2026
Evet. Swan Bitcoin, Georgia'da yaşayanlara hizmet veriyor ve Georgia rehberimizde 8 borsa arasında 5. sırada yer alıyor. Burada ACH transferi ve uluslararası havale kabul ediyor. Kullanılabilirlik ulusal ABD listemizi izliyor; eyalet rehberi bu satır için bir operatör sayfası göstermiyor.
Georgia'da Swan Bitcoin borsasında nasıl ödeme yapılır
Swan Bitcoin borsasının Georgia'da alıcılara sunduğu para yatırma yöntemleri; 23 Ağustos 2026 tarihinde incelenen Georgia rehberimizden alınmıştır. Her biri, o yöntemin burada nasıl çalıştığını anlatan sayfaya bağlanır.
- Uluslararası havale:
- daha büyük alımlar veya IRA alımları için
Georgia'da Bitcoin: lisanslama tablosu
Bitcoin Georgia'da yasaldır. Borsaların denetimi, Sale of Payment Instruments and Money Transmission Act, O.C.G.A. 7-1-680 ve devamı uyarınca Department of Banking and Finance üzerinden yürütülür. 2016 yılındaki değişiklikler sanal parayı kanuni tanımlara ekledi ve departman, herhangi birinin sanal para transferi yapmadan önce lisans almasını şart koşuyor. Bunların üzerine, her eyalette olduğu gibi federal FinCEN kaydı ve IRS kuralları uygulanır.
Georgia'da listelenen her borsa
Eyalet rehberimizdeki Georgia listesi, kendi sırasıyla. Satırlar, her platformun ulusal olarak değil Georgia'da sunduğu ödeme yöntemlerini taşır.
| # | Borsa | Puan | Ücretler | Kimlik kontrolü | Ödeme yöntemleri |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coinbase | 4,5 | Advanced Trade: maker-taker | Gerekli | ACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı, PayPal |
| 2 | Kraken | 4,7 | Maker %0,25'ten, taker %0,40'tan | Gerekli | ACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı, Apple Pay, Google Pay, PayPal |
| 3 | Gemini | 4,4 | Kolay alımda %0,5 + sabit ücret | Gerekli | ACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı, Apple Pay, Google Pay, PayPal |
| 4 | River | 4,6 | Düzenli ücretsiz, tek sefer %1,2 | Gerekli | ACH transferi, Uluslararası havale |
| 5 | Swan BitcoinBu sayfa | 4,4 | Alım başına yaklaşık %0,99 | Gerekli | ACH transferi, Uluslararası havale |
| 6 | Strike | 4,6 | Ücret onaydan önce gösterilir | Gerekli | ACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı |
| 7 | Coinmama | 3,9 | Komisyon ve kart ek ücreti | Gerekli | Banka kartı, Uluslararası havale |
| 8 | CEX.IO | 4,0 | Maker-taker; kart daha pahalı | Gerekli | ACH transferi, Banka kartı |
Georgia'da kullanılamayanlar
- Binance.USBinance.US bu eyaletin sakinlerini kabul etmiyor.
Sık sorulan sorular
Swan Bitcoin Georgia'da kullanılabilir mi?
Evet. Swan Bitcoin, Georgia'da yaşayanlara hizmet veriyor ve Georgia rehberimizde 8 borsa arasında 5. sırada yer alıyor. Burada ACH transferi ve uluslararası havale kabul ediyor. Kullanılabilirlik ulusal ABD listemizi izliyor; eyalet rehberi bu satır için bir operatör sayfası göstermiyor.
Swan Bitcoin Georgia'da hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?
Georgia'da Swan Bitcoin, ACH transferi ve uluslararası havale kabul ediyor. Bilinmesi gerekenler: uluslararası havale, daha büyük alımlar veya IRA alımları için. Bunlar, 23 Ağustos 2026 tarihinde incelenen Georgia rehberimizdeki eyalet çifti satırlarıdır.
Georgia'da Bitcoin yasal mı?
Bitcoin Georgia'da yasaldır. Borsaların denetimi, Sale of Payment Instruments and Money Transmission Act, O.C.G.A. 7-1-680 ve devamı uyarınca Department of Banking and Finance üzerinden yürütülür. 2016 yılındaki değişiklikler sanal parayı kanuni tanımlara ekledi ve departman, herhangi birinin sanal para transferi yapmadan önce lisans almasını şart koşuyor. Bunların üzerine, her eyalette olduğu gibi federal FinCEN kaydı ve IRS kuralları uygulanır.
Georgia'da hangi borsalar kullanılabilir?
Coinbase, Kraken, Gemini, River, Swan Bitcoin, Strike, Coinmama ve CEX.IO, Georgia rehberimizde listeleniyor; Binance.US, Georgia'da yaşayanlar için kullanılamıyor. Sınırlı olarak işaretlenen satırların kendi sayfasında bir not bulunur.
ABD'de eyalet bazında Swan Bitcoin
Eyalet rehberlerimizden 51 eyalet satırı. Her eyalet, o eyalete ait Swan Bitcoin sayfasını açar: erişilebilirlik, varsa uyarı notu, kaynak ve orada kabul edilen ödeme yöntemleri. Tüm eyaletlerin karşılaştırması.
Mevcut51 eyalet
- Alabama
- Alaska
- Arizona
- Arkansas
- Batı Virginia
- Colorado
- Columbia Bölgesi
- Connecticut
- Delaware
- Florida
- Georgia
- Güney Dakota
- Güney Karolina
- Hawaii
- Idaho
- Illinois
- Indiana
- Iowa
- Kaliforniya
- Kansas
- Kentucky
- Kuzey Dakota
- Kuzey Karolina
- Louisiana
- Maine
- Maryland
- Massachusetts
- Michigan
- Minnesota
- Mississippi
- Missouri
- Montana
- Nebraska
- Nevada
- New Hampshire
- New Jersey
- New Mexico
- New York
- Ohio
- Oklahoma
- Oregon
- Pensilvanya
- Rhode Island
- Teksas
- Tennessee
- Utah
- Vermont
- Virginia
- Washington
- Wisconsin
- Wyoming



