İçeriğe geçin
buybitcoinsmart
Fransız Guyanası

Relai Fransız Guyanası'nda

Fransız Guyanası'nda sıra
4 borsa içinde 1.
Fransız Guyanası'nda Bitcoin
Yasal
Puanımız
4,5
İnceleme güncellendi
12 Ağustos 2026

Evet. Relai, Fransız Guyanası'na hizmet veriyor ve Fransız Guyanası rehberimizde 4 borsa arasında 1. sırada yer alıyor; sıralama ücretlere, güvenlik geçmişine ve yerel ödeme desteğine dayanıyor. Burada SEPA transferi ve SEPA Instant kabul ediyor; yerel alıcıların başta kullandığı yöntem: SEPA transferi. Alım başına yaklaşık yüzde 1, hacme ve seviyeye göre değişir. Relai uygulamasının İsviçre ve AB düzenleme yükümlülükleri doğrultusunda kimlik doğrulama gereklidir.

Fransız Guyanası'nda sıra
4 borsa içinde 1.
Ücretler
Alım başına yaklaşık %1
KYC
Gerekli
Fransız Guyanası'nda ödeme yöntemleri
SEPA transferi, SEPA Instant
Para birimi
euro (EUR)
Merkez
Zürih, İsviçre

Fransız Guyanası'nda Relai borsasında nasıl ödeme yapılır

Relai borsasının Fransız Guyanası'nda alıcılara sunduğu para yatırma yöntemleri; 20 Ağustos 2026 tarihinde incelenen Fransız Guyanası rehberimizden alınmıştır. Her biri, o yöntemin burada nasıl çalıştığını anlatan sayfaya bağlanır.

Relai borsası ne kadar ücret alıyor ve ne istiyor

Alım başına yaklaşık yüzde 1, hacme ve seviyeye göre değişir.

Makas notu
Fiyatlandırma, maker ve taker tarifesi değil, hacme ve seviyeye göre alım başına yaklaşık yüzde 1 civarında bir ücrettir.
Para yatırma notu
Alımlar SEPA ve SEPA Instant banka havaleleri üzerinden çalışır.

Kimlik doğrulama

Gerekli. Relai uygulamasının İsviçre ve AB düzenleme yükümlülükleri doğrultusunda kimlik doğrulama gereklidir.

Fransız Guyanası sıralamamızdaki her borsa

Ücretlere, güvenlik geçmişine ve yerel ödeme desteğine dair editoryal incelememize göre sıralanmıştır. Sıralamalar hiçbir zaman satılmaz.

Fransız Guyanası'nda ücretlere, güvenlik geçmişine ve yerel ödeme desteğine dair editoryal incelememize göre sıralanan Bitcoin borsaları ve her birinin burada sunduğu ödeme yöntemleri.
#BorsaPuanÜcretlerKimlik kontrolüÖdeme yöntemleri
1RelaiBu sayfa4,5Alım başına yaklaşık %1GerekliSEPA transferi, SEPA Instant
2Kraken4,7Maker %0,25'ten, taker %0,40'tanGerekliSEPA transferi, SEPA Instant, Kredi veya banka kartı
3Coinbase4,5Advanced Trade: maker-takerGerekliSEPA transferi, SEPA Instant, Kredi veya banka kartı
4CEX.IO4,0Maker-taker; kart daha pahalıGerekliKredi veya banka kartı

Fransız Guyanası rehberinde tam karşılaştırma

Sık sorulan sorular

Relai Fransız Guyanası'nda kullanılabilir mi?

Evet. Relai, Fransız Guyanası rehberimizde 4 borsa arasında 1. sırada yer alıyor; sıralama ücretlere, güvenlik geçmişine ve yerel ödeme desteğine dayanıyor. Burada SEPA transferi ve SEPA Instant kabul ediyor; yerel alıcıların başta kullandığı yöntem: SEPA transferi. Fransız Guyanası rehberimiz en son 20 Ağustos 2026 tarihinde, Relai incelemesi ise 12 Ağustos 2026 tarihinde gözden geçirildi.

Relai Fransız Guyanası'nda hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?

Fransız Guyanası'nda Relai, SEPA transferi ve SEPA Instant kabul ediyor. Bunlar, platformun küresel listesi değil, Fransız Guyanası rehberimizde yer alan yerelleştirilmiş ödeme yöntemleridir.

Relai ne kadar ücret alıyor?

Alım başına yaklaşık yüzde 1, hacme ve seviyeye göre değişir.

Relai kimlik doğrulaması gerektiriyor mu?

Evet. Relai uygulamasının İsviçre ve AB düzenleme yükümlülükleri doğrultusunda kimlik doğrulama gereklidir. Kayıtlarımız bunu Fransız Guyanası'nda geçerli bir kural olarak değil, platformun kendi politikası olarak işaretliyor, bu yüzden Relai nerede faaliyet gösteriyorsa orada geçerlidir.

Fransız Guyanası'nda Bitcoin yasal mı?

Fransız Guyanası'nda Bitcoin tamamen yasaldır çünkü Fransız ve AB hukuku denizaşırı departmanlarda doğrudan geçerlidir. Bölge sakinlerine hizmet veren kripto platformları, Fransa'da Autorité des Marchés Financiers (AMF) tarafından denetlenen AB'nin MiCA düzenlemesi kapsamında faaliyet gösterir ve AMF, firmaları eski PACTE kanunu kapsamındaki DASP kayıtlarından tam MiCA yetkilendirmesine geçirmektedir.

Relai, diğer ülkelerde

Relai, bu sitede 39 ülkede sıralanıyor. Tümü incelemede listeleniyor.

Bu sayfayı İngilizce okuyun