İçeriğe geçin
buybitcoinsmart
ABD

Gemini Colorado'da

Colorado'da
Mevcut
Listelenme
8 borsa içinde 3.
Colorado'da Bitcoin
Yasal
Puanımız
4,4
İnceleme güncellendi
23 Ağustos 2026

Evet. Gemini, Colorado'da yaşayanlara hizmet veriyor ve Colorado rehberimizde 8 borsa arasında 3. sırada yer alıyor. Burada ACH transferi, uluslararası havale, banka kartı, Apple Pay, Google Pay ve PayPal kabul ediyor. Kullanılabilirlik ulusal ABD listemizi izliyor; eyalet rehberi bu satır için bir operatör sayfası göstermiyor.

Colorado'da
Mevcut
Listelenme
8 borsa içinde 3.
Ücretler
Kolay alımda %0,5 + sabit ücret
KYC
Gerekli
Colorado'da ödeme yöntemleri
ACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı +3
Eyalet lisans rejimi
İtibari para hareket ederse lisans; yalnızca kriptoda muafiyet
Para transfer kuruluşu lisansı
Bu eyalette gerekli

Colorado'da Gemini borsasında nasıl ödeme yapılır

Gemini borsasının Colorado'da alıcılara sunduğu para yatırma yöntemleri; 23 Ağustos 2026 tarihinde incelenen Colorado rehberimizden alınmıştır. Her biri, o yöntemin burada nasıl çalıştığını anlatan sayfaya bağlanır.

ACH transferi:
yalnızca ABD'deki müşteriler; para çekme için 4-5 iş günü
Uluslararası havale:
en az $25,01, $25 para çekme ücreti
Banka kartı:
yalnızca bireysel müşteriler; günde $1.000 sınırı; kartla itibari para çekilemez
PayPal:
yalnızca para yatırma ve anında alım; PayPal hesabına para çekme yok

Colorado'da listelenen her borsa

Eyalet rehberimizdeki Colorado listesi, kendi sırasıyla. Satırlar, her platformun ulusal olarak değil Colorado'da sunduğu ödeme yöntemlerini taşır.

Colorado'da ücretlere, güvenlik geçmişine ve yerel ödeme desteğine dair editoryal incelememize göre sıralanan Bitcoin borsaları ve her birinin burada sunduğu ödeme yöntemleri.
#BorsaPuanÜcretlerKimlik kontrolüÖdeme yöntemleri
1Coinbase4,5Advanced Trade: maker-takerGerekliACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı, PayPal
2Kraken4,7Maker %0,25'ten, taker %0,40'tanGerekliACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı, Apple Pay, Google Pay, PayPal
3GeminiBu sayfa4,4Kolay alımda %0,5 + sabit ücretGerekliACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı, Apple Pay, Google Pay, PayPal
4River4,6Düzenli ücretsiz, tek sefer %1,2GerekliACH transferi, Uluslararası havale
5Swan Bitcoin4,4Alım başına yaklaşık %0,99GerekliACH transferi, Uluslararası havale
6Strike4,6Ücret onaydan önce gösterilirGerekliACH transferi, Uluslararası havale, Banka kartı
7Binance.US3,9%0 maker, %0,02 takerGerekliACH transferi, Uluslararası havale
8Coinmama3,9Komisyon ve kart ek ücretiGerekliBanka kartı, Uluslararası havale

Colorado rehberinde tam karşılaştırma

Sık sorulan sorular

Gemini Colorado'da kullanılabilir mi?

Evet. Gemini, Colorado'da yaşayanlara hizmet veriyor ve Colorado rehberimizde 8 borsa arasında 3. sırada yer alıyor. Burada ACH transferi, uluslararası havale, banka kartı, Apple Pay, Google Pay ve PayPal kabul ediyor. Kullanılabilirlik ulusal ABD listemizi izliyor; eyalet rehberi bu satır için bir operatör sayfası göstermiyor.

Gemini Colorado'da hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?

Colorado'da Gemini, ACH transferi, uluslararası havale, banka kartı, Apple Pay, Google Pay ve PayPal kabul ediyor. Bilinmesi gerekenler: ACH transferi, yalnızca ABD'deki müşteriler; para çekme için 4-5 iş günü; uluslararası havale, en az $25,01, $25 para çekme ücreti; banka kartı, yalnızca bireysel müşteriler; günde $1.000 sınırı; kartla itibari para çekilemez; PayPal, yalnızca para yatırma ve anında alım; PayPal hesabına para çekme yok. Bunlar, 23 Ağustos 2026 tarihinde incelenen Colorado rehberimizdeki eyalet çifti satırlarıdır.

Colorado'da Bitcoin yasal mı?

Colorado'da Bitcoin yasaldır. Division of Banking, Money Transmission Modernization Act (HB25-1201, 6 Ağustos 2025 tarihinde yürürlüğe girdi) uyarınca para transfer kuruluşlarına lisans verir ve 18 Aralık 2025 tarihli ara rehberliği ilk kez 2018 yılında ortaya konan tutumu korur: yalnızca kripto para transfer etmek eyalet lisansı gerektirmezken Colorado müşterileri için itibari para tutan veya hareket ettiren borsalar gerektirir.

Colorado'da hangi borsalar kullanılabilir?

Coinbase, Kraken, Gemini, River, Swan Bitcoin, Strike, Binance.US ve Coinmama, Colorado rehberimizde listeleniyor. Sınırlı olarak işaretlenen satırların kendi sayfasında bir not bulunur.

ABD'de eyalet bazında Gemini

Eyalet rehberlerimizden 51 eyalet satırı. Her eyalet, o eyalete ait Gemini sayfasını açar: erişilebilirlik, varsa uyarı notu, kaynak ve orada kabul edilen ödeme yöntemleri. Tüm eyaletlerin karşılaştırması.

Bu sayfayı İngilizce okuyun